Trailer "The Witcher: Rise of the White Wolf"


Jak zapewne zainteresowani już wiedzą, jesienią 2009 ukaże się konsolowa odsłona Wiedźmina „Rise of the White Wolf” (Playstation 3 i Xbox 360). Nowa wersja zawierać będzie fabułę identyczną jak na PC, jednak wszystko ubrane zostanie w całkowicie nową oprawę i działać będzie na dedykowanym pod konsole silniku.
Tymczasem ekipa Platige Image wypuściła świetnego trailera wprowadzającego nas w klimat. Przyznać trzeba że animacja postaci i ogólne wykonanie jest na mistrzowskim poziomie, ogląda się to z prawdziwa przyjemnością.

Animacja powstała w reżyserii Tomasza Bagińskiego, o składzie pozostałych autorów niestety nic mi nie wiadomo.
Wydawcą gry na terenie USA i Europy Zachodniej będzie Atari, natomiast w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech – CD Projekt.

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Toca Me
Next Wywiad z Maciejem Siniło
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
grabek
14 lat temu

Ładne intro. Podoba mi się, że zchorowany koleś, który ma problemy z oddycaniem i co chwilę przełyka krew, porusza się jak jackie chan (z tych pierwszych filmów)
Daje mi nadzieję… może i ja będę trzymać pada w ręku…
3+

michu
michu
14 lat temu

Dobre kata! robi wrazenie dobrej rozgrywki tylko ta sekwencja zimowa wyglada dziwnie taka za bardzo komiksowa

tmdag
14 lat temu

tym razem zostal uzyty motion capture co juz znacznie polepsza jakosc animacji. Znacznie bardziej podoba mi sie ta animacja od calego intra pierwszej czesci.

bartek
14 lat temu

ciekawe czy roba takie bryloczki z tym wilkiem na koncu, przypomina mi to troche glowe wilka z laski tego demona z ekranizacji powiesci King'a "Zima stulecia", ja bym sobie takie bryloka z przyjemnoscia sprawil!