Toca Me


Niesamowita animacja wprost z Barcelońskiego studia Dvein, otwierająca tegoroczną konferencję designu w Munich – Toca Me.

Toca me

Duża cześć animacji powstała na makietach, przy wykorzystaniu między innymi topionego wosku oraz folii. Całość została genialnie zmontowana, kamera porusza się idealnie w towarzystwie dobrego udźwiękowienia, toteż i efekt końcowy zachwyca. Szczerze zazdroszczę ludziom z Dvein wyobraźni i swobody w tworzeniu, bardzo imponująca praca.

[vimeo]http://vimeo.com/731302[/vimeo]

Dvein

Autorzy:
Reżyseria i animacja: Dvein
Monogramy: Alex Trochut
Muzyka: Combustion

Dveint
Toca Me

Poprzedni Natural Wonders 2 / Oxyron
Nastepny Trailer "The Witcher: Rise of the White Wolf"

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Toca Me"

avatar
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
xymon
Czytelnik

To jest świetne! obejrzałem na bezdechu! ^-^

grabek
Czytelnik
grabek

E.A.Poe powiedział, że taki rodzaj kompozycji jest bliski prawdziwej sztuce. ja tam myśle, że ponad połowa była obrzydliwa. – no, ale ja mam bardzo delikatny żołądek 🙂

Koleś to podgrzewał, czy nagrywał zwykłe rozkładanie się?

3+

michu
Czytelnik

fajne gluty 😀

tmdag
Czytelnik

animacji tu niestety niewiele, moze z 1-2 sekundy, ale efekt zniewalajacy, zastanawialem sie kiedys na ile mozna by to zrealizowac w 3d … jest to mozliwe, ale potrzebna ilosc pracy oraz czas na wykonanie przemawia tylko za nakreceniem makiet 🙂

kamikaze
Czytelnik
kamikaze

Kawal dobrej roboty , ale jeżeli już się tak namęczyli to przy odrobinie chęci mogli by się pobawić w 3D.(oczywiście nie twierdze ,że to zabawa zwykle to rzeczywiście jest bardzo czasochłonna praca).