The Spacewalk / Futuris


The Spacewalk - Futuris

Party: Riverwash 2016
Kategoria: Combined Demo (PC)
Miejsce: 3
Autorzy: Biter, Mr Quiet

Dzisiaj kolejna zaległa produkcja do opisania, tym razem moja własna toteż może nie będę zbytnio się nad nią rozwlekał (bo i o obiektywność ciężko).
The Spacewalk to bardzo szybkie demo wykonane od zera w zaledwie cztery wieczory (przeplatane crunchem w codziennej pracy) specjalnie na Riverwash 2016. O tym że jednak będę mógł jechać dowiedziałem się w ostatniej chwili, a że nie lubię bawić się na party bez własnej pracy na bigscreenie to i na szybko postanowiłem coś stworzyć. Wspomnę też że dla dopełnienia klimatu końcową kompilacje tworzyłem w hostelu już podczas trwania imprezy (bowiem tradycja demoscenowa musi być utrzymana;)).
Jako że termin był odrobinę szalony to i w konsekwencji mamy tu dużo braków oraz jeszcze więcej błędów (np problemy z płynnością kamery albo częsty crash po zakończeniu wyświetlania). No ale robiło mi się to jak zawsze bardzo przyjemnie, a to dla mnie w tym wszystkim jest zawsze najważniejsze. W tym miejscu wielkie podziękowania kieruje do MrQuiet który to swoją muzyką (tworzoną równie szybko co cała reszta) pociągnął całą produkcje do przodu nadając odpowiedniego rytmu i klimatu.
Na chwile obecną gdy to oglądam wydaje mi się to wszystko wizualnie strasznie badziewne…no cóż, upływ czasu robi swoje więc może nie będę się sam nad sobą pastwić. Grunt że wtenczas udało mi się zrobić cokolwiek, a i kilka osób wyraziło swoje zadowolenie z tego co oglądają. Po party zamierzałem to dokończyć już na spokojnie (aby wyglądało i działało tak jak powinno), ale po prawdzie musiałbym to zrobić od nowa toteż szkoda czasu. Zwłaszcza że w międzyczasie pojawiły się już na tapecie kolejne znacznie fajniejsze projekty (współtworzone z fajnymi ludźmi) więc to na nie wole swój czas wolny poświęcić (a to u mnie temat zawsze deficytowy). Deadline jeszcze daleko (Riverwash 2018) to i rokują owe produkcje całkiem nieźle…ale to temat już na kiedy indziej 🙂
Tymczasem zapraszam do zapoznania się z ową produkcją, zawsze to kolejne demo na koncie a tych nigdy za wiele.

Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Soul Splitte / Cocoon
Next Reborn / Appendix
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
michu
michu
5 lat temu

bardzo dobre, najlepszy moment jak wchodzi ten moment kiedy kamera zaczyna wariowac i ten pixelart na koniec, muza extra!

Biter
Biter
Reply to  michu
5 lat temu

A dziękuję, fajnie że się podoba 🙂