Stare gry po remasteringu


Elemental79

Któż z nas nie chciałby zagrać ponownie w te wszystkie wspaniałe tytuły z dawnych lat (na których niejeden z nas zarywał noce), ale ubranych we współczesną oprawę. Amerykański grafik Elemental79 specjalizuje się w takowych remasteringach – niestety są to tylko przerabiane w Photoshopie screenshoty ale pokazuje nam jak mogłoby to wyglądać.
Efekt końcowy bardzo mi się podoba, chętnie bym wydał kilka dolarów na zakup takich odświeżonych wersji. Na dołączonych filmach możemy dokładnie zobaczyć proces powstawania każdej grafiki, kawał dobrej roboty.

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Facebook
Next Assassin's Creed IV - Black Flag
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
10 lat temu

Oj grało się kiedyś w te gry ;). Killer Instinct Halfresolution ładnie zrobiony

@blazej_maslek
9 lat temu

DOOM jest już chyba po kikstarcie, nowy Killer już chyba w sklepach. Oczywiście w niektórych przypadkach to nie remastering a reboot, ale stare marki to sentyment.

Biter
Reply to  @blazej_maslek
9 lat temu

Masz racje, stare marki to zawsze prawie pewniak. O Killer Instinct nie wiedziałem, w międzyczasie Contra sie także moblinie pokazała (i wygląda bardzo podobnie do tych koncepcji). Samo dobro 🙂

ittaj
ittaj
9 lat temu

żywym przykładem starej gry po remasteringu jest jeszcze DuckTales Remastered, nie dość że wygląda świetnie to i wysoką grywalność oryginału z NESa udało im się zachować. http://www.youtube.com/watch?v=_pkk7JXS24w