Riverwash 2008 zakończony


Riverwash 2008

W ubiegłą niedziele zakończona została druga edycja Riverwash. Było naprawdę nieźle, jak to zazwyczaj bywa na party dużo się działo. Rozpisywać się teraz o tym nie będę, coby się nie powielać z raportem przygotowanym już do SavageCharts (ukaże się w nadchodzącym tygodniu).
Pozwolę sobie natomiast za to przytoczyć poniżej krótko kilka ciekawszych prac które tam się ukazały.

Fields of Gold / Anadune

kategoria: Demo
miejsce: 1
autorzy: Gosia (direction), Mantraz (gfx 2d), Mr.Acryl (code), Traymuss (music), Ubik (gfx 3d/2d)
[youtube width=”472″ height=”394″]http://uk.youtube.com/watch?v=yEykTFkMXk0[/youtube] Grupa Anadune ponownie w natarciu. Demo może nie jest rewolucyjne, ale na pewno bardzo dobre. Chociaż obiekty tu użyte są stosunkowo proste, to całość nadrabia bardzo dobrą kamerą oraz synchronizacją. Produkcja jest dynamiczna, spójna i po prostu ładna. Swoją droga trzeba przyznać że Mr.Acryl swój silnik naprawdę nieźle już rozwinął, duże brawa.
Demo w serwisie pouet.net

Do it demo style! / Teh Weeabooz

kategoria: Wild Demo
miejsce: 1
autorzy: AceMan (music, editing, 2d gfx, additional 3d), Biter (3d objects), Darklight (2d gfx), WiluS (2d gfx)
[youtube width=”472″ height=”394″]http://www.youtube.com/watch?v=lQjcEnokIrs[/youtube] Bardzo sympatyczna animacja, z dowcipnymi wstawkami (dla wielbicieli Amigi), dobrą muzyką i bardzo dobrym wykończeniem. Owszem, większość podkładów pochodzi z różnorakich anime, ale właśnie takie było zamierzenie o czym też autor nas informuje 🙂 Spostrzegawczy dostrzegą moją osobę w creditsach, lecz zapewniam że mój udział w stosunku do całości był zbyt skromny żeby był wart większej uwagi. Tak czy inaczej warto obejrzeć.
Animacja w serwisie pouet.net
Warto także przejrzeć dokładnie produkcje graficzne oraz muzyczne, ponieważ w tym roku ich poziom był całkiem wysoki. Ba, znalazło się nawet kilka perełek wartych dużo większej uwagi.
A o innych fajnych prodkach opowiem nieco później 😉
p.s. Przy okazji chciałbym pozdrowić towarzyszy podróży, tj: Asmcode, grabek, Maziak, Nevee – dzięki którym nie było ani chwili nudy – do tego stopnia że już pod koniec trochę ponudzić się nawet chciałem 😉

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Julian Beever
Next Legacy
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
grabek
14 lat temu

"za mało sześcianów" 🙂

maziak
maziak
14 lat temu

hehe, wzajem 🙂

asmCode
asmCode
14 lat temu

mi sie podoba shader, wszystko jest takie mieciutkie i blyszczace;) Moze faktycznie demo nie zaskakuje efektami, ale synchronizacja i kamera sa zajebiaszcze

asmCode
asmCode
14 lat temu

A tak w ogole to party bylo zajebiste! Browar byl, gnoj byl, szatan byl, spania nie bylo – tak jak lubie. Troche otoczenia tez sie dalo zniszczyc i szkla potluc, dlatego zaspokoilem swoj szal rozpierduchy.
Pozdrawiam wszystkich przychlastow z ktorymi mialem okazje jechac i siac gnoj na lewo i prawo;)

traymuss
traymuss
14 lat temu

AsmCode dla ciebie kupimy specjalne szklanki:)

Booster
12 lat temu

Takie z cukrowego szkla, zebys mógl w lapie gniesc jak Jckie Chan. 😛