Reset Debut Trailer


Niedawno ukazał sie pierwszy trailer gry Reset prezentujący silnik firmy Theory Interactive.
Reset Debut Trailet
Na pierwszy rzut oka możliwości ustępują topowym silnikom takim jak Cry Engine i tak też jest zapewne w rzeczywistości, ale na uwagę zasługuje z pewnością fakt iż w przeciwieństwie od molochów firmę tworzą zaledwie dwie osoby o ksywach Alpo i Mikko (prawdziwe demoscenowe klimaty) radząc sobie z tym bardzo dobrze (lepiej niż niejedno duże studio).
Poniżej wspomniany wcześniej trailer – w całości wykonany na silniku bez żadnej dodatkowej obróbki (prezentuje jedną z plansz z samej gry).

Trzeba przyznać iż klimatem nadrabia wszystkie potencjalne niedociągnięcia (jak np obsługa dużych plansz), oprawa jest na bardzo wysokim poziomie a wszystko jest ładnie wyreżyserowane i podane w eleganckiej formie. Na uwagę zasługują piękne efekty atmosferyczne i oświetlenie (bardzo efektownie wygląda deszcz widoczny na samym początku dema), nad wyraz dobrze prezentuje się także postprocesing.
edytor silnika
Zdecydowanie tkwi w Theory Interactive bardzo duży potencjał, mam nadzieje że szybko znajdą inwestora który pozwoli im ten potencjał w pełni rozwinąć, zdecydowanie warto!
http://reset-game.net
http://www.theoryinteractive.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous WeCan 2012
Next Riverwash 2011
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
michu
michu
11 lat temu

calkiem calkiem ale poki nie ma gameplaya to ja juz w zaden trailer nie uwierze ^-^