Regus Ademordna / Excess


party: Breakpoint 2008
kategoria: PC Demo
miejsce:7
Jestem w ocenie tego dema wyjątkowo nieobiektywny… po prostu wpadło w moje gusta idealnie, jako że uwielbiam takie klimaty (nazwijmy to roboczo techno-industrialne). Na mój pozytywny odbiór tej produkcji wpływ ma zapewne też fakt, że jest podobne w wielu miejscach do dema nad którym obecnie pracuje (aż będę chyba musiał teraz pomieniać to i owo). Regus Ademordna na party zajęło 7 miejsce, lecz patrząc w tym momencie na dużą ilość pozytywnych opinii którą teraz otrzymuje (np na pouet), można przypuszczać że miało szanse na wyższą lokatę, widać też że jest zapotrzebowanie na tego typu dema.

Regus Ademordna

Całość jest bardzo dynamiczna, nie ma nużących fragmentów, poszczególne sceny są krótkie i różnorodne, a muzyka tworzy z obrazem jedną całość. Dobrze wykonano postprocessing, jest trochę dobrze użytego glowa, lokalnie rozjechane kanały kolorystyczne, przefiltrowane kolory, szarpnie obrazu w rytm bitu.. fajnie to wszystko wygląda. Demo jest bardzo spójne i przemyślane, kod bardzo szybki i pomimo pozornej prostoty całkiem zaawansowany. Przyczepiłbym sie tylko do zbytniego pocięcia ilości poly w „reflektorze” (scena przeszukiwania korytarzy), patrząc na inne fragmenty dema nie było to konieczne.
Poniżej zamieszczam podgląd, lecz sugeruje obejrzeć to w oryginale (na możliwie dużym ekranie, w zaciemnionym pokoju z dobrym nagłośnieniem), wrażenia nieporównywalnie większe.
[youtube width=”472″ height=”394″]http://www.youtube.com/watch?v=A3f3Fid-HWI[/youtube] Nie jest to może produkcja wybitna, ale na pewno bardzo dobra… szkoda tylko że w momencie gdy zaczyna sie rozkręcać, okazuje się że to już końcówka 😉
Ściągnij demo
Ściągnij film
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Gdzie Savage?
Next Press Play on Tape
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
n8rd
n8rd
14 lat temu

nie lubie dem na pc to juz nie ten klimat, ale to jest nawet calkiem calkiem, az sobie sciagnelame divxa 😀

Biter
Reply to  n8rd
14 lat temu

Zapewniam Cie że dem z klimatem na pc nie brakuje, kwestia przebrnięcia przez te tysiące produkcji i wybrania perełek..ale przecież zawsze tak było 🙂
Postaram sie tu w miarę często perełki opisywać 😉

michu
michu
14 lat temu

klimat jak z quaka, srednio to czuje ale moze byc

Traymuss
Traymuss
14 lat temu

klimat świetny, grafika super, muzyka super. nie wiem do czego sie przyczepić, może do długości.