Regus Ademordna / Excess


party: Breakpoint 2008
kategoria: PC Demo
miejsce:7

Jestem w ocenie tego dema wyjątkowo nieobiektywny… po prostu wpadło w moje gusta idealnie, jako że uwielbiam takie klimaty (nazwijmy to roboczo techno-industrialne). Na mój pozytywny odbiór tej produkcji wpływ ma zapewne też fakt, że jest podobne w wielu miejscach do dema nad którym obecnie pracuje (aż będę chyba musiał teraz pomieniać to i owo). Regus Ademordna na party zajęło 7 miejsce, lecz patrząc w tym momencie na dużą ilość pozytywnych opinii którą teraz otrzymuje (np na pouet), można przypuszczać że miało szanse na wyższą lokatę, widać też że jest zapotrzebowanie na tego typu dema.

Regus Ademordna

Całość jest bardzo dynamiczna, nie ma nużących fragmentów, poszczególne sceny są krótkie i różnorodne, a muzyka tworzy z obrazem jedną całość. Dobrze wykonano postprocessing, jest trochę dobrze użytego glowa, lokalnie rozjechane kanały kolorystyczne, przefiltrowane kolory, szarpnie obrazu w rytm bitu.. fajnie to wszystko wygląda. Demo jest bardzo spójne i przemyślane, kod bardzo szybki i pomimo pozornej prostoty całkiem zaawansowany. Przyczepiłbym sie tylko do zbytniego pocięcia ilości poly w „reflektorze” (scena przeszukiwania korytarzy), patrząc na inne fragmenty dema nie było to konieczne.

Poniżej zamieszczam podgląd, lecz sugeruje obejrzeć to w oryginale (na możliwie dużym ekranie, w zaciemnionym pokoju z dobrym nagłośnieniem), wrażenia nieporównywalnie większe.
[youtube width=”472″ height=”394″]http://www.youtube.com/watch?v=A3f3Fid-HWI[/youtube]

Nie jest to może produkcja wybitna, ale na pewno bardzo dobra… szkoda tylko że w momencie gdy zaczyna sie rozkręcać, okazuje się że to już końcówka 😉

Ściągnij demo
Ściągnij film
Demo w serwisie pouet.net

Poprzedni Gdzie Savage?
Nastepny Press Play on Tape

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TraymussmichuBitern8rd Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
n8rd
Czytelnik
n8rd

nie lubie dem na pc to juz nie ten klimat, ale to jest nawet calkiem calkiem, az sobie sciagnelame divxa 😀

michu
Czytelnik
michu

klimat jak z quaka, srednio to czuje ale moze byc

Traymuss
Czytelnik
Traymuss

klimat świetny, grafika super, muzyka super. nie wiem do czego sie przyczepić, może do długości.