Realtime Generation / Fairlight & ASD & Alcatraz


party: Outline 2008
kategoria: Pc Demo
miejsce: 3

Na Outline 2008 została wystawiona w demo compo invitka imprezy „Realtime Generation Festival„, do której autorstwa przyznają się trzy grupy z górnej półki (Fairlight, ASD oraz Alcatraz).
Demo pomimo swojej prostoty wygląda bardzo interesująco. Całość skupia się głównie na jednym animowanym modelu kuli zbudowanej z prostokątów, przeplatanej ciekawie pokazanymi scrollerami. Animacja wykonana jest ciekawie i nie jest monotonna (dobrze dobrano długość dema). Bardzo ładny postprocessing, jest na czym oko zawiesić.
Realtime Generation
Muzyka przypomina mocno demoscenowy oldschool i jej pierwsze techno kawałki, oczywiście wykonano to już współcześnie – wybitne to nie jest, ale da się posłuchać i co ważne pasuje do wizualizacji. Doskonale wykonano synchronizacje, animacja pod bit wykonana jest wzorcowo, tak złożona synchra to marzenie każdego vj’a (zakładając że vj sam tworzy, a nie korzysta z „sampli”).
[youtube width=”472″ height=”394″]http://www.youtube.com/watch?v=BWASII_JOc0[/youtube] Demo nie zachwyca, ale obejrzeć z przyjemnością można, przeznaczone głównie dla wielbicieli klubowych klimatów.
Ściągnij film (flv h264 640 x 408 – 73mb)
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Vexille
Next Very Channel / The Grid
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
CoSTa
CoSTa
14 lat temu

Dzięki za namiar na filmik. Z chęcią sobie to wciągnę. Przepadam za prodkami ASD, chłopaki czują o co w demach chodzi :).

Biter
Reply to  CoSTa
14 lat temu

Ależ proszę, uprzedzam tylko że to zupełnie inny gatunek dema niż można by się po udziale Asd spodziewać 😉

protas
protas
14 lat temu

dobre na maksa!!!!!

grabek
14 lat temu

efektom oczo-cieszącym powiem – super.
Ale muzyk to mógłby troszkę więcej czasu poświęcić na pracę i zrobić coś mniej… znanego.

fishaa
14 lat temu

hehe tam łupu cupu ale daje radę 😛 podobało się