Parafialne


Dzisiaj wykonałem trochę zmian na blogu, głownie to czego nie widać 🙂 Silnik przeszedł konkretny upgrade, podrasowane zostały funkcjonalności poszczególnych modułów.
A z tego co widać:

  • Można używać przy wypowiedziach gravatarów (avatarów), jak to zrobić? Nic prostszego. Wchodzimy na stronę http://en.gravatar.com, rejestrujemy się (wystarczy podać swój e-mail) i już po kilku sekundach (tuż po weryfikacji) możemy wgrać swój avatar. Od tego momentu wszędzie gdzie umieścimy swojego maila będzie przy nim ów avatar widoczny. Proste i przyjemne.
  • Komentarze są teraz ułożone w strukturze drzewa, chcąc odpowiedzieć na konkretną wypowiedź klikamy w znajdujący sie pod nią napis „Odpowiedz na ten komentarz”. Można także za pomocą plusa i minusa (w lewym górnym narożniku) zwijać oraz rozwijać wypowiedzi (bardzo pomocne przy komentowaniu).
  • Przy ostatnio dodanych komentarzach (z prawej strony bloga), widać teraz także fragment wypowiedzi.

Generalnie blog powinien teraz działać szybciej i sprawniej, tym niemniej nadal jest jeszcze w początkowym etapie tworzenia, docierania, tłumaczenia itd. W ciągu najbliższego tygodnia zmianie ulegnie znacząco  oprawa graficzna.
Wszelkie nieprawidłowości proszę uprzejmie mi zgłaszać.
Dziękuje za uwagę 🙂

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Polski plakat filmowy
Next NVScene 2008
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
m@rszczaK
m@rszczaK
15 lat temu

chyba wszytko dziala, gdzies tam tylko sa angielskie słowa ale kogo to bochodzi. powodzenia!!!!!!!!!!

traymuss
traymuss
15 lat temu

działa i fajnie się czyta – czytelna strona. dobrze, że pominąłeś rejestrację, teraz jest przyjemniej:)