Observatory / Cocoon


Observatory / Cocoon

Party: Revision 2014
Kategoria: PC Demo
Miejsce: 1
Autorzy: Guille, Ntsc, Tineidae

Revision 2014 już zakończone, sporo zacnych produkcji się ukazało a ich przegląd zaczniemy od zwycięzcy w kategorii PC Demo czyli francuskiej grupy Cocoon z ich demem Observatory. Jak już wspominałem kilkukrotnie bardzo lubię ich twórczość, a w ostatnim czasie dało się zauważyć ich wzmożoną aktywność czego skutek możemy tu zaobserwować.
Zwycięskie demo to przede wszystkim mocna oprawa graficzna z dużą ilością koderskich popisów. Momentami odrobinę wszystko jest zbyt statyczne a też ilość detali w scenach nie powala, jednak nadrabia to wszystko świetną stylistyką oraz ciekawymi efektami. Widać tutaj wyraźnie że efekt finalny został ciężko wypracowany dzięki współpracy wszystkich osób to tworzących i osobiście bardzo mi się to podoba. Oglądając Observatory widać mocne podobieństwo z poprzednimi demami, ale jednocześnie widać ciągłą ewolucje stylu i myślę że grupa Coocon jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy.
Technicznie można mieć tylko same pochwały, zasłużone pierwsze miejsce. Kawał dobrej scenowej roboty.

Ściągnij demo
Demo w serwisie pouet.net
p.s. A YouTube po raz kolejny uparcie zgłasza zastrzeżenia do przesyłanej treści 😉

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Budavár visszavétele 3D
Next The Timeless / Mercury
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
marko
marko
9 lat temu

Dawno juz dem nie ogladalem (zatrzymalem sie na roku 2002) i sie duzo pozmienialob. Nie no czapki z glow, piekne demo. Musze w weekend poogldac wiecej tego tutaj btw swietna strona a trafilem tu szukajac czegos zupelnie innego