Mrs Escher's Nightmare / Andromeda Software Development


Mrs Escher's Nightmare

Party: Euskal 2014
Kategoria: PC Demo
Miejsce: 1
Autorzy: Amoivikos, aMUSiC, Ch3, Leviathan, Navis

Andromeda Software Development ponownie w natarciu za sprawą nowego dema Mrs Escher’s Nightmare, pokazanego na tegorocznym Euskal (oczywiście standardowo pierwsze miejsce). Produkcja bardzo ciekawa – pomysł ręki rysującej po papierze nie jest niczym nowym i wiedzieliśmy to wielokrotnie w przeróżnych animacjach, aczkolwiek w demie tego motywu sobie nie przypominam. Co więcej, po krótkim przyjrzeniu zobaczymy to sporo dobrych, świeżych pomysłów w bardzo dobrym wykonaniu, do którego ASD zdążyło nas przez te lata przyzwyczaić.

Jest to jedna z tych produkcji gdzie detal ma największe znaczenie. Bardzo cieszą oko wszystkie te wykończenia detali i mnóstwo mały smaczków (jak np mrówki chodzące po kartce na samym końcu), świadczące o doszlifowaniu oraz przemyśleniu całości. Mrs Escher’s Nightmare może nie porywa rytmem, lecz potrafi oczarować swym ambientowym klimatem w całkiem zacnym akompaniamencie muzycznym, wysmakowane i trzymające poziom.
Kupić nie kupić, pooglądać warto 😉
Ściągnij demo
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Graficzne inspiracje #6
Next Black And White Lies / One studio off
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Silumin
8 lat temu

Jak się człowiek przygląda i przypomina np. realizacje z lat 90-tych, to produkcje demoscenowe jakoś tak – nie wiem jak to ująć – wydoroślały? I to chyba nie jest wyłącznie kwestia możliwości współczesnych komputerów. To już jest po prostu sztuka przez duże "S".

Biter
Reply to  Silumin
8 lat temu

Zgadzam się z Tobą, jest w tym dużo racji – wymagania widowni mocno przez te lata wzrosły, a i sami twórcy ewoluowali (średnia wieku także mocno wzrosła) 🙂