Mówi się


„Mówi się” to wyprodukowana przez Opus Film, krótka reklamówka promująca polskie kino w ramach kampanii przeprowadzanej przez PISF (Polski Instytut Sztuki Filmowej). Zrealizowana z dużym rozmachem, przy udziale czołowych polskich aktorów.
Efekty specjalne (będące głównym atutem tego filmu) stworzyła firma Platige Image o której możliwościach nie trzeba się już chyba zbytnio rozwodzić.

Scena pola bitewnego jest bardzo imponująca i pretenduje do miana wysokobudżetowej produkcji. Całość to bardzo sympatyczna produkcja spełniająca doskonale swoje zadanie.
Warto też przy okazji zobaczyć krótki making off, na którym widać jak bardzo złożona jest każda scena, ilość użytych tu warstw robi spore wrażenie.

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Fr-043: Rove / Farbrausch
Next The Fly
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
carm
carm
12 lat temu

Hmm efekt jest dobry, ale treść mnie nie przekonuje. A Was? 🙂

Biter
Reply to  carm
12 lat temu

Mnie przekonuje o tyle że jeśli zbierze się odpowiedni budżet oraz ekipę to i u nas da się zrobić kino "hollywoodzkie" pod względem efektów 😉

Akira
Akira
12 lat temu

No technologicznie oczywiście, że by się dało, tylko, że pl kinematografia jest mentalnie w epoce filmów martyrologiczno religijnych i idiotycznych komedyjek z foremniak 🙂 Blurp…..