Might & Magic Heroes VII


Might & Magic Heroes

Podczas Gamescom 2014 UbiSoft pokazał pierwszy trailer kolejnej odsłony Might & Magic Heroes VII. Wiem że o zapowiedzianych podczas tej imprezy grach napisano już wszędzie i wszystko, lecz piszę o tym teraz nie dla samej gry (w którą zresztą sam z chęcią zagram), ale zwyczajowo dla samej animacji tu pokazanej. Dobrych trailerów zresztą na Gamescom nie brakowało (do tego jeszcze wrócę), ale tutaj uwagę moją zwrócił bardzo ciekawy pomysł zrobienia animacji w stylistyce trójwymiarowego witrażu. Bardzo przyjemnie rozwiązane przejścia, płynnie pokazywane są kolejne frakcje z ich charakterystycznymi cechami i przejściem kolorystycznym. Bardzo dynamiczna animacja, utrzymana w obowiązkowym klimacie patosu, jest tak jak powinno być 🙂
Sama gra będzie ponoć mocno oparta na części trzeciej (najbardziej lubianej przez graczy), a jej realizacją zajmuje się studio Limbic Entertainment (odpowiedzialne między innym za bardzo udany Might & Magic X: Legacy).

Przy okazji warto zobaczyć kilka minut pokazanego na Gamescon gameplayu, dla fanów serii zapowiada się bardzo smakowicie. Premiera gry zapowiedziana jest na rok 2015 (bliższej daty póki co nie podano).

Oficjalna strona

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Black And White Lies / One studio off
Next Hologram / Mercury
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments