Linger in the Shadows


Linger in the Shadows

Podczas tegorocznego Breakpointa grupa Plastic zaprezentowała po raz pierwszy swoje nowe demo „Linger in the Shadows”. Demo od poprzednich produkcji grupy różnią dwie cechy: pierwsza to iż przeznaczone jest na konsole Playstation 3 (zapewne oprócz celów marketingowych także po to aby nie martwić się wydajnością na PC), druga natomiast to że po raz pierwszy w historii grupy demo jest tworem komercyjnym. Projekcja na partyplace zebrała zasłużony aplauz i ustawiła nową, bardzo wysoką poprzeczkę dla konkurencji.
Zanim dane nam będzie obejrzeć demo w całości, nacieszmy się kilkoma screen’ami (pożyczone z serwisu 4players.de):
Linger in the ShadowsLinger in the ShadowsLinger in the ShadowsLinger in the ShadowsLinger in the ShadowsLinger in the ShadowsLinger in the Shadows
Robią duże wrażenie, prawda? Dla tych co nie wiedzą demoscenowa grupa Plastic już kilkukrotnie pokazała wysoki światowy poziom (grupa jest polska:)), ale tym razem chłopaki przeszli sami siebie. Miałem okazje rok temu ujrzeć kilka fragmentów tego dema w fazie produkcji (jeszcze w edytorze silnika „Pico” na którym demo pracuje), lecz efekt końcowy przerósł wszystkie moje oczekiwania, demo naprawdę imponuje swoją jakością.
Obszerniejszą recenzję znajdziecie w najbliższym wydaniu magazynu Savage. Tymczasem zachęcam do zapoznania sie z wcześniejszymi dokonaniami grupy.
Strona grupy Plastic
Dema grupy w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Ljudbilden & Piloten
Next Breakpoint 2k8 - Exe 4kb gfx
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments