Into the Pink / Plastic


Party: NVScene 2008
Kategoria: Demo
Miejsce: 2

Pora na zdobywcę drugiego miejsca na NVScene, czyli demo Into the Pink grupy Plastic. Ta polska grupa przyzwyczaiła nas już do wysokiej jakości swoich dem, także i tym razem nie zawiedli.
Into the pink
Technicznie demo rewelacyjne, shadery, oświetlenie, kamera, efekty oraz postprocessing zasługują na spore uznanie. W demie zobaczymy dużo wszelakiego rodzaju robactwa, a owo robactwo wymodelowane zostało realistycznie (no, może poza proporcjami) i porusza się także bardzo przekonywająco. Fajnie wyglądają „rysujące się” tu i ówdzie elementy 2d.
Muzyka jest rewelacyjna, wyraźnie rozpoznawalny filmowy styl Blz, dobrze zaznaczone sa momenty kulminacyjne i budowanie napięcia – to także bardzo mocny atut tego dema. Trochę mi dobry odbiór popsuła jedynie scena „lalki-aniołka bez rączki”, z bardzo dziwną (brzydką) teksturą… no ale może tak miało być, zresztą chwile później ponownie wszytko jest ładnie 😉
Podsumowując Into the Pink jest produkcją dopracowaną, na poziomie bardzo wysokim i obejrzeć ją na pewno warto. Cieszy mnie także bardzo że ekipa Plastic nie zrezygnowała z tworzenia dem na PC, już nie mogę się doczekać ich kolejnej produkcji.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0NS1NtKUv7M[/youtube] Autorzy:
Wojciech 'blz’ Golczewski: muzyka, design, reżyseria
Michal 'misz’ Szymczyk: kod efektów
Michal 'witja’ Witaszek: modelling
Krzysztof 'rork’ Deoniziak: tekstury, HDRI
Marco 'xenusion’ Siegel: tekstury
Mariusz 'pyo’ Skrzypczynski: animacja
Kinga Krzeszewska: kod efektów, skrypty
Michal 'bonzaj’ Staniszewski: reżyseria
p.s. Tak po prawdzie to nijak nie mogę dopasować tytułu dema do zawartości (poza napisami początkowymi oraz końcowymi)… 😉
Ściągnij demo
Ściągnij film (h264 1280×720, 392 MB)
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous HBC-00004: Field Trip - 1/2-bit Cheese
Next Dementia - trailer / Futuris
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
grabek
14 lat temu

nareszczie ktoś się odważył zrobić torusy a nie sześciany! nie wierzę, że to jest demo. To musi być dobrze skompresowany .avi w execu… bo nie ma bata, że to jest realtime…..
3+