Interfejsy przyszłości


Ewolucja interfejsów to naturalny proces który widzimy od wielu lat w postaci setek coraz lepszych prototypów. Microsoft także nie jest bierny i próbuje wdrażać swoje wizje, czasami bezużyteczne i niepraktyczne, ale też czasami całkiem rewolucyjne. W dalszej części tego postu obejrzeć można składanki kilkudziesięciu najlepszych pomysłów, które zgodnie z przewidywaniami MS mają stać się codziennością w ciągu najbliższych 10 lat. Zaczątki niektórych już możemy powoli wkoło nas oglądać.
Pomimo niebezpieczeństwa utraty samodzielności (która zapewne z takimi rozwiązaniami jest związana), mi taka wizja bardzo odpowiada.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ml5Bi9SvdPw[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E_fIAE78tt0[/youtube]

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Lunaquatic / BluFlame
Next Stormbirds
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
grabek
13 lat temu

najlepszy to jest ten skanero-stół, który wszystko potrafi.
ale wstępnie mówię tym technologiom soczyste NIE!

asmCode
asmCode
13 lat temu

ja i tak jestem za starym dobrym padem i nakur…wianie w Mortal Kombat;)

CoSTa
CoSTa
13 lat temu

A co się stało z tym ich pomysłem co to zwał się bodajże Surface? Ktoś to w ogóle kupuje? Bo miała być taka właśnie rewolucja i coś chyba nawaliło w wykonaniu…

Biter
Reply to  CoSTa
13 lat temu

Nadal to świetna rzecz i nie pogardziłbym czymś takim zamiast stolika 😉 Tyle że cena ciągle dosyć zaporowa (5-10k USD) i to przez to pewnie u nas jeszcze tego nie widać, a i specjalistycznego oprogramowania brakuje.

Oktawian
13 lat temu

asmCode – ja tam napier… na Amidze joystickiem w MK 🙂 takim co robił click click click 🙂