Imagine Cup 2009 – Pomożecie…?


… a jedyną słuszną odpowiedzią jest zbiorowe „pomożemy”! Reprezentacja naszego kraju w tym momencie dzielnie upija…tzn reprezentuje nasz kraj w Kairze na międzynarodowych finałach Microsoft Imagine Cup 2009. Dodać trzeba że w tym roku Polacy dostali się aż do sześciu kategorii (brawo!). Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Wyobraź sobie świat, w którym technologia pomaga rozwiązać najtrudniejsze problemy ludzkości”.
Jak zapewne czytelnicy tego bloga wiedzą mi osobiście bliska bardzo jest poznańska ekipa Demoscene Spirit (w składzie: Agata Majewska, Marta Łuczak, Szymon Majewski, Łukasz Michniewicz i Tomasz Gdala) startująca w w najważniejszej kategorii – Projektowanie Oprogramowania. Na światowych finałach są już po raz drugi toteż nabyte doświadczenie z pewnością będzie wykorzystane, a że projekt jest zacny to i szanse na zdobycie pierwszego miejsca są całkiem spore.
Poza głównym konkursem odbywa się także poboczny plebiscyt na nagrodę publiczności. I tutaj każdy z Was może pomóc wygrać naszym rodakom przez codzienne oddawanie głosów (a każdy głos ma tutaj znaczenie).
Głosować możemy na poniższej stronie:
edit: link nieaktualny
Odnajdujemy prezentacje Isis – Demoscene Spirit, oglądamy, a następnie oddajemy głos klikając w przycisk vote! (niestety w Firefox głosowanie czasami nie działa, trzeba odpalić IE…no cóż, w końcu to dzieło i projekt Microsoftu;)). Zbieranie głosów trwa aż do 6 lipca i można (a nawet trzeba) to robić codziennie, do czego każdego bardzo serdecznie zachęcam.
– ubiegłoroczny wywiad
p.s. Zapraszam wszystkich zainteresowanych ponownie za kilkanaście dni, tak jak w roku ubiegłym przeprowadzę wywiad z ekipą zaraz po ich powrocie.
p.s.2 I jak co roku ubolewam że to konkurs tylko dla studentów… no ale cóż zrobić.

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Rupture / ASD
Next Elevated / Rgba & TBC
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kokos
13 lat temu

Pytanko, czy ta grupa poza nazwą ma coś wspólnego ze scenerstwem? 🙂

Biter
Reply to  Kokos
13 lat temu

I to bardzo dużo 😉

Kokos
Reply to  Biter
13 lat temu

No więc? Co takiego ma wspólnego? 🙂

Biter
Reply to  Kokos
13 lat temu

A np to że Szymon Majewski = Asmcode, Tomasz Gdala = Galon, a też i pozostałe osoby przewijają się tu i ówdzie 😉

michu
michu
13 lat temu

brawo polacy! dobrze że promuje się młode talenty, a tutaj to jeszcze sam wielki brat, oby z tego cos wyszło. Na stronie już zagłosowałem!!!!

clound
clound
13 lat temu

glos oddany ^-^

maziak
maziak
13 lat temu

czas spelnić obywatelski obowiązek 🙂
Go asm!