Hugi #34 – odrobina autolansu


Hugi 34

Niedawno ukazał się 34 numer magazynu demoscenowego Hugi.
34 wydania na przestrzeni 12 lat to wynik który robi naprawdę duże wrażenie. Wytrwałość godna pozazdroszczenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż główny skład redakcyjny od początku istnienia pozostaje niezmieniony.

Wydanie obecne jest sporym krokiem naprzód. Sensowna grafika, bardzo dobra oprawa muzyczna, a w środku naprawdę dużo dobrych artykułów. Zwyczajowo znajdziemy tu przegląd ostatnich produkcji demoscenowych, trochę recenzji, dużo publicystyki, raporty z imprez (w tym z polskiego Riverwash) i kilka fajnych wywiadów (m.in. Al Lowe, Ghandy, Navis). Jest co czytać, zwłaszcza że poziom pisania stoi na wysokim poziomie. Silnik magazynu pozostał niezmieniony (i spełnia tu dobrze swoje zadanie) czyli świetna „Panorama” autorstwa Chrisa Dragana (ten sam silnik z którego dotychczas korzystał magazyn savage oraz savagecharts).

A gdzie ten tytułowy lans? Ano w tym że autorzy w przypływie szaleństwa postanowili przeprowadzić wywiad z moją skromną osobą, za co im dziękuję bo to zawsze przyjemne doświadczenie.
Zachęcam do ściągania, miłej lektury.

hugi 34 - cover

hugi 34 - spis artykułów

pouet.net
hugi.scene.org
ściagnij

Poprzedni Pierwszy wpis czyli obiecanki cacanki
Nastepny Ljudbilden & Piloten

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o