Graficzne inspiracje #1


Graficzne inspiracje #1

Grafika to mój żywioł i moje odwieczne pole zainteresowań. Daleko mi umiejętnościami do wszechobecnych wymiataczy, ale odnajduję dużą przyjemność oglądając wszelkie przejawy twórczości ludzkiej, szczególnie te wykonane na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie już obycie i znajomość tematów, trendów czy nazwisk wyszło mi na dobre w pracy zawodowej, lecz także w twórczości domowej „do szuflady” lubię mieć w głowie duże pokłady inspiracji.
Mam w zwyczaju dzielić się z kilkoma znajomymi moimi znaleziskami, zatem od tej pory zamiast rozsyłać to każdemu osobno postanowiłem zbiorczo dzielić się tymi skarbami tutaj – oczywiście tylko kilka ostatnio opublikowanych prac po mojej subiektywnej selekcji. Dla mnie taka forma to ułatwienie, a być może ktoś jeszcze się tu zatrzyma i skorzysta, dodatkowo może uda się skompletować z tego w przyszłości fajne archiwum. Od razu uprzedzam że nie będę tu pokazywać niczego z pogranicza grafiki użytkowej. Bo chociaż bardzo doceniam tego rodzaju twórczość (a warsztat wielu osób budzi mój ogromny podziw), to jednak po kilkunastu latach przepracowanych w branży reklamowej mam tego serdecznie dosyć 😉
Postaram się kolejne wpisy w tym cyklu dodawać w miarę regularnie, powiedzmy wstępnie że w każdy poniedziałek. Zatem nie przedłużając poniżej dzisiejsza porcja, miłego podziwiania.

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous We Are All Connected / Fairlight & Prosonix & Offence
Next Megalactic / Schengen Allstars
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
KacperP
KacperP
9 lat temu

W głowie się nie mieści ze takie rzeczy teraz się robi, szacun!!!

Biter
Reply to  KacperP
9 lat temu

Jak przypuszczam talent, warsztat, sporo samozaparcia i mnóstwo pracy – tak to wygląda przynajmniej w teorii 😉

MDW
MDW
9 lat temu

Świetny pomył z tym cyklem! Popierwam w 100%. Na pewno będzie to mój ulubiony cykl i będę od niego zaczynał przeglądanie moich RSSów.
Poziom prac zabija. Pojęcia nie mam jak takie rzeczy powstają…

Biter
Reply to  MDW
9 lat temu

Cieszę sie ze podzielasz moje gusta, zapraszam wstępnie w każdy poniedziałek 🙂

CoSTa
9 lat temu

Łe, fajowe! Dzięki za podrzucenie Bitah!

Biter
Reply to  CoSTa
9 lat temu

A prosze bardzo 🙂

michu
michu
9 lat temu

Zajebiste idzie na tapete!