Graficzne inspiracje #1


Graficzne inspiracje #1

Grafika to mój żywioł i moje odwieczne pole zainteresowań. Daleko mi umiejętnościami do wszechobecnych wymiataczy, ale odnajduję dużą przyjemność oglądając wszelkie przejawy twórczości ludzkiej, szczególnie te wykonane na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie już obycie i znajomość tematów, trendów czy nazwisk wyszło mi na dobre w pracy zawodowej, lecz także w twórczości domowej „do szuflady” lubię mieć w głowie duże pokłady inspiracji.

Mam w zwyczaju dzielić się z kilkoma znajomymi moimi znaleziskami, zatem od tej pory zamiast rozsyłać to każdemu osobno postanowiłem zbiorczo dzielić się tymi skarbami tutaj – oczywiście tylko kilka ostatnio opublikowanych prac po mojej subiektywnej selekcji. Dla mnie taka forma to ułatwienie, a być może ktoś jeszcze się tu zatrzyma i skorzysta, dodatkowo może uda się skompletować z tego w przyszłości fajne archiwum. Od razu uprzedzam że nie będę tu pokazywać niczego z pogranicza grafiki użytkowej. Bo chociaż bardzo doceniam tego rodzaju twórczość (a warsztat wielu osób budzi mój ogromny podziw), to jednak po kilkunastu latach przepracowanych w branży reklamowej mam tego serdecznie dosyć 😉

Postaram się kolejne wpisy w tym cyklu dodawać w miarę regularnie, powiedzmy wstępnie że w każdy poniedziałek. Zatem nie przedłużając poniżej dzisiejsza porcja, miłego podziwiania.

Poprzedni We Are All Connected / Fairlight & Prosonix & Offence
Nastepny Megalactic / Schengen Allstars

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
michuBiterCoSTaMDWKacperP Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KacperP
Czytelnik
KacperP

W głowie się nie mieści ze takie rzeczy teraz się robi, szacun!!!

MDW
Czytelnik
MDW

Świetny pomył z tym cyklem! Popierwam w 100%. Na pewno będzie to mój ulubiony cykl i będę od niego zaczynał przeglądanie moich RSSów.
Poziom prac zabija. Pojęcia nie mam jak takie rzeczy powstają…

CoSTa
Czytelnik
CoSTa

Łe, fajowe! Dzięki za podrzucenie Bitah!

michu
Czytelnik
michu

Zajebiste idzie na tapete!