Fr-043: Rove / Farbrausch


Fr-043: Rove / Farbrausch

Party: Breakpoint 2010
Kategoria: PC Demo
Miejsce: 2
Autorzy: aTom, Chaos, Fiver2, Kb, Ryg, Wayfinder

Jedna z najbardziej aktywnych grup scenowych Fabrausch uderza ponownie, zajmując 2 miejsce na organizowanym przez siebie Breakpoint. Po imprezie miały miejsce dyskusje czy aby nie powinni zając pierwszego miejsca bo demo jest naprawdę bardzo dobre – zarówno technologicznie jak i wizualnie.
Zaczyna się bardzo niepozornie przelotem przez góry (z efektem kalejdoskopu) ale bardzo szybko sie rozkręca. Mamy tu sporo efektów będących rozwinięciem tego co widzieliśmy już w Debris, ale też dużo nowych rozwiązań. Demo oparto na autorskim engine werkkzeug4 który działa tu bardzo sprawnie, jest bardzo szybkie i na ma dużych wymagań sprzętowych. Całość jest starannie dopracowana, spójna i dosyć zróżnicowana, twórcy wykreowali dobry baśniowy klimat który powoduje że chce się do dema wracać ponownie. Muzyka także świetna, niby niepozorna i prosta a jednak chwytliwa, do tego bardzo sprawnie udźwiękowiono poszczególne scenki dzięki czemu mimo wolnego tempa jest tu sporo dynamiki.

Jedyną rzeczy do której bym sie przyczepił to jednostajność ruchu „latających stworków” oraz sztywne pokazanie takowego na samym końcu dema – po prostu mocno kłuje to w oczy, a wystarczyłoby tylko trochę poruszać kamera na boki tudzież poprzechylać nieco sam obiekt i już byłoby lepiej.
Demo jako całokształt bardzo mi się podoba, zrobiło na mnie duże wrażenie. Warto obejrzeć!
Ściągnij demo
Ściągnij film (mp4 1920 x 1080, 290 MB)
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Agenda Circling Forth / Fairlight & CNCD
Next Mówi się
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
michu
michu
12 lat temu

swietne demo! i muzyka miodna teraz to juz nawet nie wiem ktore lepsze to czy debris ^-^

serpent
serpent
12 lat temu

genialne wygląda, ma potencjał na fajną gierke

grabek
12 lat temu

preloader de-best

Jurgi
Jurgi
12 lat temu

"Eferki" zawsze były dobre i warte zobaczenia. Niestety, nigdy nie nadążam z wymianą sprzętu za wymaganiami i muszę na filmach poprzestawać.

Biter
12 lat temu

Wbrew pozorom demo strasznych wymagań nie ma, werkkzeug należy do bardzo wydajnych silników