Forgive God


No i po urlopie. Fajnie było się pobyczyć i pogrążyć w błogim lenistwie, lecz niestety obowiązki już wzywają. Plus tego taki ze mogę wrócić do częstszego blogowania 🙂
Dzisiaj na tapetę idzie bardzo ciekawa animacja zatytułowana Forgive God, wykonana przez pewnego chińskiego twórce o pseudonimie Pockn (niestety nic więcej o nim nie udało mi się dowiedzieć).
ForgiveGod
Fabularnie animacja jest banalna i średnio ciekawa, za to wykonanie zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie, materiał ten spokojnie można użyć w filmie s-f bez większej obróbki. Bardzo realistyczna animacja, ładny post-processing oraz ciekawe efekty, muzyka dobrze buduje klimat i jak to często w tego typu produkcjach bywa animacja kończy się zbyt szybko.
[youtube width=”472″ height=”394″]http://pl.youtube.com/watch?v=8HMBBi5JiLs[/youtube] Jak deklaruje autor animacja została stworzona przy użyciu następującego oprogramowania: 3dsmax, Afterburn, Vray, After Effcets, Photoshop, FL studio – czyli można powiedzieć dobre standardy 🙂
Obejrzyj na Vimeo
Strona autora

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous party, party...
Next Slisesix / Rgba - niesamowita grafika w 4KB
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
michu
michu
14 lat temu

Muzyka pod publiczke ;P ale bardzo fajnie wygladają te wybuchy i kosmonauta

traymuss
traymuss
14 lat temu

fajny klimat

grabek
14 lat temu

http://www.Zazz.pl/1646 dobry dobór muzyki… fajny klimat, ale 3d to tak wydaje się początkujący – ale fajnie 5* za odwagę!

Biter
Reply to  grabek
14 lat temu

Wiesz.. powiedziałbym ze wprost przeciwnie, poziom 3d jest bardzo wysoki, osobiście chciałbym coś takiego stworzyć 🙂