Forgive God


No i po urlopie. Fajnie było się pobyczyć i pogrążyć w błogim lenistwie, lecz niestety obowiązki już wzywają. Plus tego taki ze mogę wrócić do częstszego blogowania 🙂

Dzisiaj na tapetę idzie bardzo ciekawa animacja zatytułowana Forgive God, wykonana przez pewnego chińskiego twórce o pseudonimie Pockn (niestety nic więcej o nim nie udało mi się dowiedzieć).

ForgiveGod

Fabularnie animacja jest banalna i średnio ciekawa, za to wykonanie zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie, materiał ten spokojnie można użyć w filmie s-f bez większej obróbki. Bardzo realistyczna animacja, ładny post-processing oraz ciekawe efekty, muzyka dobrze buduje klimat i jak to często w tego typu produkcjach bywa animacja kończy się zbyt szybko.

[youtube width=”472″ height=”394″]http://pl.youtube.com/watch?v=8HMBBi5JiLs[/youtube]

Jak deklaruje autor animacja została stworzona przy użyciu następującego oprogramowania: 3dsmax, Afterburn, Vray, After Effcets, Photoshop, FL studio – czyli można powiedzieć dobre standardy 🙂

Obejrzyj na Vimeo
Strona autora

Poprzedni party, party...
Nastepny Slisesix / Rgba - niesamowita grafika w 4KB

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Bitergrabektraymussmichu Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
michu
Czytelnik
michu

Muzyka pod publiczke ;P ale bardzo fajnie wygladają te wybuchy i kosmonauta

traymuss
Czytelnik
traymuss

fajny klimat

grabek
Czytelnik
grabek

http://www.Zazz.pl/1646 dobry dobór muzyki… fajny klimat, ale 3d to tak wydaje się początkujący – ale fajnie 5* za odwagę!