Final Fantasy XIV trailer


Serii Final Fantasy nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Sam osobiście grałem tylko (lub tez aż) w część VII, którą na długo zapadła mi w pamięci i pozwoliła docenić stworzony tu świat (finalna walka z Sephiroth’em potrafiła naprawdę wymęczyć). Tymczasem firma Square Enix (hybryda powstała na skutek połączenia firm Square i Enix) wypuszcza jeszcze w tym miesiącu kolejną odsłonę gry, tym razem już jako MMORPG.
Final Fantasy
Zagrać to ja w to nie zagram ale pooglądać dobre animacje lubię, zwłaszcza że te od Square zawsze oznaczały się najwyższa jakością. Zapraszam zatem do zapoznania się z trailerem Final Fantasy XIV bo to naprawdę kawał dobrej roboty. Oczywiście treść może wiele osób odrzucać, bo też i świat FF to takie japońskie pomieszanie stylów i klimatów, ale patrząc od strony wykonania animacje te niewątpliwie budzą spory podziw.

Strona oficjalna

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Cdak / Quite & Orange
Next Futuricon / Elude
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Booster
Booster
12 lat temu

Jak się dorobię własnej farmy, to będę robił lepsze. ^.-.^
Ale na serio: Popisowy kawał animacji. Ciekaw jestem ile nad tym siedzieli i ilu ich było…

Wysoki
Wysoki
12 lat temu

Wysoki ten numerek

CoSTa
CoSTa
12 lat temu

Trailer do Dragon Age 2 mnie rozwalił. Animacja po prostu niszczy… Zobacz Bitah bo warto jak cholera.

Biter
12 lat temu

A widziałem, technicznie wymiata (jak cała gra zresztą), szkoda tylko że fabuły tam konkretniejszej nie pokazali – ale zapowiadają sie kolejne nieprzespane noce jak tylko gra ukaże sie na półkach 😉