Demo technologiczne CryEngine 3


CryEngine 3
Ukazało się właśnie nowe demo silnika CryEngine firmy Crytek, warto na niego rzucić okiem bo efekty wgniatają w fotel (cały rendering jest realizowany w czasie rzeczywistym). Przy tej okazji warto przyjrzeć się też nieco bardziej tematowi silników do gier bo postęp którego jesteśmy świadkami jest już o krok od fotorealizmu, elementu tak bardzo futurystycznemu zaledwie kilka lat temu.

Możliwości tu ukazane poruszają wyobraźnie w temacie możliwości jakie nam CryEngine już teraz daje (działa obecnie na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360). Oczywiście pomimo niewątpliwej świetności pamiętajmy że silników na zbliżonym poziomie jest na rynku kilka np Unreal Engine albo nasz rodzimy Chrome Engine, dlatego ciekawskich zachęcam do własnych poszukiwań.
Oficjalna strona
p.s. Przepraszam wszystkich tu zaglądających za dłuższa nieobecność, przyczyny obiektywne 😉

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous 8bits
Next Problemy techniczne
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Miszkurka2000
Miszkurka2000
12 lat temu

Dłuższa nieobecność … kurcze ja już myślałem, że strona przestała działać bo nawet nie chciała mi się otwierać. A odnośnie powyższych prezentacji się teraz nie wypowiem bo grafika zajęta CUDA-mi i trochę muli więc przyjemności bym nie miał. Pozdrawiam.

Biter
12 lat temu

A tak, problemy techniczne występują, ale tfórczości blogopodobnej nie mam zamiaru kończyć bo i niby dlaczego, ot kwestia tylko czasu na to 😉

kamikaze
kamikaze
12 lat temu

Widać ,że wykożystanie tego silnika robi swoje.
Nic dodać nic ująć.GENIALNIE TO WSZYSTKO WYGLĄDA 🙂