Asian on Arts


Niedawno natrafiłem na nowy magazyn Asian on Arts, który przykuł moją uwagę na dłuższą chwilę i sądzę że warto go wszystkim polecić. Jest to pierwsze wydanie tego zina, a powstał on ze współpracy magazynu ArtzMania i portalu StartDrawing.
Nie znajdziemy niestety tutaj nic do poczytania, ale za to jest co pooglądać. Na 452 stronach zebrano twórczość bardzo dobrych (momentami wybitnych) azjatyckich grafików i ilustratorów. Znajdziemy tu więc zarówno grafiki, szkice, koncepty jak i renderingi, na wielu z nich warto zatrzymać się na dłużej.
Asian on Arts
Pod względem działania silnik działa sprawnie (podobny do tego na którym chodzi NewWebPick), dodatkowo znajdziemy tu trochę przydatnych funkcji takich jak pokazywanie miniatur stron lub powiększanie grafik na kilka rożnych sposobów. Temat silnika jest mi bliski jak zapewne wiele osób wie, toteż zwracam na to baczniejsza uwagę niż powinienem 😉
Oprawa graficzna jest dobra, panel prosty lecz przy tym estetyczny. Mocno mi brakuje warstwy dźwiękowej. Niby mogę sobie puścić podkład z mojego playera, ale to twórcy magazynu powinni mi zaoferować nastrojową muzykę dobraną do oprawy i zawartości (tak jak ma to miejsce np w Savage i SavageCharts).
Tak czy inaczej warto się zapoznać, spora ilość wartościowego materiału do przejrzenia.
Ściągnij magazyn
ArtzMania.com
StartDrawing.org

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Flash uwolniony
Next Vexille
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments