Agenda Circling Forth / Fairlight & CNCD


Agenda Circling Forth / Fairlight & CNCD

Party: Breakpoint 2010
Kategoria: PC Demo
Miejsce: 1
Autorzy: Destop, Smash, Socrates, Varia

Agenda Circling Forth to produkcja powstała w kooperacji grup Fairlight oraz Carillon & Cyberiad (CNCD), a przy okazji zwycięska praca Breakpoint 2010 w kategorii PC demo. Prezentuje sobą bardzo wysoki poziom oraz piękne wykonanie zarówno pod względem graficznym jak i technologicznym.
Wizualnie przypomina to trochę animacje wykonane z piasku, wszystko tu żyje i daje złudzenie sterowania niewidzialną ręką, dodatkowo okraszono to świetną muzyką mocno budującą klimat.
Całe demo zbudowane jest tylko i wyłącznie na particlach (zero polygonów:)) i to co tu się wyczynia z owymi particlami powoduje mocny opad dolnej szczęki. Pięknie przedstawiona symulacja fizyki płynów, przemyślana kompozycja i kolorystyka składają się tu w bardzo ładne widowisko. Przyznam że nie wiem jak twórcy to wykonali, a także nie mam póki co pomysłu jak od strony technicznej można się za to zabrać.

Wymagania są w spore (ale bez szaleństw) lecz uzasadnione. Bardzo dobra produkcja, oby więcej takowych.
p.s. Oczywiście oglądanie tego na youtube’owym podglądzie jest czystą profanacją, koniecznie odpalcie to jako exe lub w ostateczności (jeśli sprzęt nie jest najnowszej daty) ściągnijcie film w dużej rozdzielczości bo dopiero wtedy widać detale stanowiące sedno tego dema.
Ściągnij demo
Ściągnij film (mp4 1920 x 1080, 265 MB)
Demo w serwisie pouet.net

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Grzegorz Rosiński przy pracy
Next Fr-043: Rove / Farbrausch
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
magic.nah
magic.nah
12 lat temu

gimme new savage? 😀

michu
michu
12 lat temu

muzyka zamiata musze sobie ją wyciagnac a samo demo dobre chociaż troche za wolno sie rozkreca, ta scena z tym stworem ni to wilk ni to niedzwiedź najlepsza, ten moment jak ten sie zamienia w płynny ogien bardzo na plus