45 For Electricity


Party: Breakpoint 2003
Kategoria: Wild demo
Miejsce: 4
Autorzy: Lunix (animacja), i2pi (muzyka)

45 For Electricity to pochodząca z 2003 roku animacja wystawiona na Breakpoint’cie w kategorii wild demo. Pomimo że zajęła zaledwie 4 miejsce, to właśnie ona została najbardziej zapamiętana z tego party – otrzymała nawet nominacje do nagrody Scene.org Awards.

45 For Electricity

Sama wizualizacja dzisiaj wydaje sie bardzo prosta, a jakość rendera mocno przeciętna, lecz pomimo swej prostoty nadal bardzo mi się podoba. To co stanowi siłę przebicia tej animacji to doskonała synchronizacja obrazu z dźwiękiem, które współgrają z sobą od przez całą długość trwania. Muzyka w demoscenowym stylu, prosta lecz całkiem przyjemna.

[youtube width=”472″ height=”394″]http://www.youtube.com/watch?v=pTMt3Q3NcE8[/youtube] Bardzo pozytywna produkcja. Jak zawsze zachęcam do ściągnięcia wersji w dużej rozdzielczości, film z youtube stanowi tylko marnej jakości podgląd.
Ściągnij avi (768×576 74MB)
Intro w serwisie pouet.net
Sense (i2pi)

0 0 głos
Ocena artykułu
Previous Blender 2.46
Next Lilium Urbanus
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
empathon
14 lat temu

Piękne 🙂
Bardzo podobają mi się dema w tym stylu 🙂

grabek
14 lat temu

Bardzo bardzo!
Myślałem, że na youtube brakuje dźwięku, więc szukałem .exe – i może już jestem za stary na to coś, co niektórzy nazywają "the Internet". Nie znalazłem. Ale pobrałem avi – bardzo bardzo
3+ 😉

michu
michu
14 lat temu

Widziałem to juz w jakies gazetce na cd było, juz wtedy mi sie podobało wypas!