Witam serdecznie w nowej odsłonie Biter On-Line.

Dotychczas działająca forma (mająca swe początki w 2008 roku) była zlepkiem wielu prowizorek kompletnie odstając od przyjętych standardów, tym bardziej różnice (przepaść całą) powinien każdy zobaczyć bez problemów. Poza poprawą samego wyglądu i czytelności, strona powinna teraz działać znacznie sprawniej, a dzięki wdrożonej responsywności czytanie na urządzeniach mobilnych będzie dużo przyjemniejsze. Zaimplementowałem także kilka ciekawych (mam nadzieję) funkcjonalności, których wykorzystanie w praktyce zobaczycie w najbliższych tygodniach.

Nadal sporo rzeczy zostało do zrobienia (już teraz widzę kilka drobnych błędów które będę musiał niezwłocznie poprawić), a duża część starszych artykułów jest jeszcze niedostosowana do funkcjonalności oraz nowego wyglądu – powinienem się z tym uporać w ciągu najbliższego tygodnia, ale nie chciałem już dłużej zwlekać z publikacją bloga (te poprawki można spokojnie dokonać na żywym organizmie). Będę wdzięczny za wszelkie informacje o zauważonych błędach, z góry dziękuje.

stara wersja strony

stara wersja strony

Z nową wersją strony idzie także nowe podejście do tego miejsca. Sporo się zmieniło w ostatnich miesiącach w moim życiu czego będzie tutaj odbicie. Będzie zdecydowanie więcej treści, postaram się zwiększyć ilość felietonów (w tym wyraźny i zauważalny temat gamedev’u), pojawią się także ciekawe wywiady (niektóre już w trakcie realizacji) oraz sporo artykułów warsztatowych. Wreszcie spróbuje swych sił z wideorecenzjami – jak to wyjdzie zobaczymy w praniu.

Dziękuje za cierpliwość i zapraszam do częstych odwiedzin, każda konstruktywna uwaga będzie mile widziana i oczywiście dajcie znać jak się Wam nowa wersja podoba.